• Klienci indywidualni
    Klienci indywidualni

Naszym celem jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości produktu, w połaczeniu z fachową, kompleksową obsługą. Oferujemy, w zależości od Państwa preferencji,  pomoc na wszystkich etapach inwestycji, począwszy od wstępnych konsultacji i doradztwa, poprzez optymalny dobór urządzeń i projekt dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb, po dostarczenie pomp, wykonanie i rozruch instalacji, oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

 

Z8.jpg

Doświadczenie i wiedza 


Do naszych realizacji należą domy jedno i wielorodzinne, obiekty usługowe, hotelowe i przemysłowe. Nasza doświadczona kadra inżynierska z międzynarodowym doświadczeniem odpowie na wszelkie Państwa pytania dotyczące budowy i eksploatacji systemów opartych o energię odnawialną.

 

Z8.pngGwarancja solidności 

Nasze produkty objęte są dwuletnią ochroną gwarancyjną, włączając w to wymianę urządzenia na nowe, jeśli naprawa jest niemożliwa. Nasi serwisanci z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym i uprawnieniami w zakresie chłodnictwa, systemów wysokociśnieniowych i automatyki przemysłowej oferują pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

 

Niezawodność i bezpieczeństwo decorative-rural-house-1387292-m.jpg

Pompy ciepła należą do najbezpieczniejszych urządzeń grzewczych stosowanych w obiektach mieszkalnych. Nie wymagają instalowania kominów, przyłączy gazowych ani zbiorników gazu czy oleju, a ich żywotność jest szacowana na 30 do 40 lat.